Aktualności

2015-01-01 //Wstecz
Aktualności06.02.2019 r.
Od dzisiaj cyklicznie, w razie potrzeby około godz. 15.00 będziemy codziennie ratrakować trasy. Trasa n1 i nr 2 będą na przemian zamknięte. Czas ratrakowania trwa to około 30 minut. Za utrudnienia przepraszamy, ale robimy to dla Waszego komfortu jazdy.
25.12.2018 r.
Stacja otwarta w godzinach 9.00 - 20.00.
U nas jeździsz bez kolejek.
Zapraszamy na jazdę wieczorną karnet 4 h po 16 kosztuje tylko 55 zł. Warunki wspaniałe.
Dla narciarzy przygotowaliśmy kolej krzesełkową, trzy wyciągi orczykowe oraz dwa przenośniki taśmowe.
Wszystkich serdecznie zapraszamy.
05.02.2019 r.
Informacja dla udziałowców.

Prosi się wszystkich udziałowców o przesyłanie kont bankowych w celu szybkiego wypłacenia dywidend.


Informacja dla wynajmujących pokoje i udziałowców. Zbliżający sezon 2018/2019 przynosi trochę zmian. Zgodnie z ogólną polityką nowo powstałej spółki TATRY SUPER SKI nie będzie zniżek 20% dla wynajmujących pokoje naszych mieszkańców oraz pensjonatów. Pozostałe karnety zniżkowe dla naszych mieszkańców będą nadal obowiązały, jak w poprzednich sezonach. Dodajemy karnety darmowe dla dzieci z naszej szkoły Czarna Góra II. Jeżeli chodzi o udziałowców, to informacja została przekazana na walnym zebraniu spółki.

Zwracamy się z prośbą, aby wszyscy dzierżawcy działek, którzy posiadają konta bankowe przekazywali nan numery tych kont, w celu umożliwienia nam płatności za dzierżawy przez przelew internetowy bezpośrednio na Wasze konta. Oszczędziło by to Wasz i nasz czas na formalności związane z tymi płatnościami. 

Wszystkich serdecznie zapraszamy i życzymy miłego wypoczynku na naszej stacji.

Wszystkich wynajmujących pokoje zapraszamy do reklamy swoich obiektów na naszej stronie Stacji Narciarskiej Czarna Góra-Koziniec. Koszt rocznej reklamy obiektu wynosi 123 zł. brutto. Obiekty te wyświetlają się po wejściu na naszą stronę na pasku czerwonym, pod tytułem noclegi. 

  TATRY SUPER SKI: KOTELNICA, BANIA, KANIÓWKA, JURGÓW, KOZINIEC, LITWINKA-GRAPA, KLUSZKOWCE, SZCZAWNICA PKL PALENICA, SKI BACHLEDOWA NA SŁOWACJI,  SZYMASZKOWA, HARENDA, WITÓW, SUCHE.