Aktualności

2015-01-01 //Wstecz
Aktualności17.03.2017 r.
Sezon 2016/2017 zakończony. Wszystkim, którzy odwiedzili naszą stacje dziękujemy. Przepraszamy za nieudogodnienia, będziemy w przyszłości je eliminować. Dziękujemy za rady i podpowiedzi, które pozwolą na dalszy prawidłowy rozwój naszej stacji narciarskiej.


Ważna informacja dla dzierżawców działek.

Zwracamy się z prośbą, aby wszyscy dzierżawcy działek, którzy posiadają konta bankowe przekazywali nan numery tych kont, w celu umożliwienia nam płatności za dzierżawy przez przelew internetowy bezpośrednio na Wasze konta. Oszczędziło by to Wasz i nasz czas na formalności związane z tymi płatnościami. Mamy nadzieję, że tego typu płatności zostaną już wdrożone następnym sezonie.

Z wyrazami szacunku zarząd spółki.

Jeżeli nasi kwaterodawcy chcą skorzystać ze specjalnej oferty na karnet Czarna Góra-Koziniec od dnia 27 lutego do dnia 31 marca 2017 roku, aby zareklamować i ściągnąć turystów do swoich kwater, to wszystkich serdecznie zapraszamy do biura wyciągu, aby uzyskać szczegóły. Zapraszamy po informację, bo na pewno warto.

Tak jak w poprzednim sezonie karnety dla udziałowców są na tych samych zasadach.  Dla mieszkańców Czarnej Góry mamy 50% zniżki na każdy karnet, a dla dzieci karnety po 10 zł.

Wszystkich serdecznie zapraszamy i życzymy miłego wypoczynku na naszej stacji.

Wszystkich wynajmujących pokoje zapraszamy do reklamy swoich obiektów na naszej stronie Stacji Narciarskiej Czarna Góra-Koziniec. Koszt rocznej reklamy obiektu wynosi 123 zł. brutto. Obiekty te wyświetlają się po wejściu na naszą stronę na pasku czerwonym, pod tytułem noclegi. 

 

 TATRYSKI:KOTELNICA, BANIA, KANIÓWKA, JURGÓW, KLUSZKOWCE, KOZINIEC, LITWINKA-GRAPA, SZCZAWNICA:PKLPALENICA, SKI- BACHLEDOWA NA TERENIE SŁOWACJI


Karta czasowa obowiązuje dla 1 osoby
Kaucja za kartę 10zł.